Office Bearers 2017 Session

Position Name Official Post Tel. No. & Email Office
President Ir. Zulkifli b. Ahmad Jurutera Mekanikal Penguasa Kanan (+6012) 359 8758 
ZulMad@jkr.gov.my
Menara MITI, Kuala Lumpur
Vice President Ir. Hashim b. Buyu Jurutera Awam Penguasa Kanan (+6019) 262 0061
hashimb@jkr.gov.my

 
CREaTE, Melaka
Secretary En. Khairul Amir b. Isahak Jurutera Awam Kanan (+6019)275 9550
amirisahak@jkr.gov.my
CDPK, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Asst. Secretary Pn. Fadini bt. Mohamad Razali Jurutera Awam (+6019) 241 5114
fadini@jkr.gov.my 
CASKT, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Treasurer Pn. Siti Khadijah bt. Othman Jurutera Awam (+6018) 232 7554
skhadijah@jkr.gov.my 
CKIP, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Asst. Treasurer Pn. Dayang Farah Asyikin bt. Ag. Puteh Jurutera Awam  (+6013) 806 8929
dfasyikin@jkr.gov.my
CKAS, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Ordinary Committee Member Ir. Mohamed Mohideen b. A Jamal Mohamed Jurutera Mekanikal Kanan  (+6019) 222 0095
mohideen@jkr.gov.my
CKM, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Ordinary Committee Member En. Mohd. Hazery b. Shaari Jurutera Mekanikal (+6011) 1212 0353
hazery@jkr.gov.my
CDPK, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Ordinary Committee Member Hj. Rozami b. Abdul Rahman Arkitek Penguasa (+6019) 220 1509
rozami@jkr.gov.my
CKP, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Ordinary Committee Member Pn. Rosmawati bt. Abd. Razak Jurutera Awam  (+6012) 562 3467
rosmaar@jkr.gov.my
CJ, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Ordinary Committee Member Pn. Rohaya bt. Abdul Mois Jurutera Awam Penguasa Kanan (+6019) 574 6393
rohayaa@jkr.gov.my
CDPK, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Honorary Auditor Pn. Nurulhuda bt. Abu Almohtar Jurutera Awam  (+6013) 300 1311
nurulhudaa@jkr.gov.my
CPAB, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Honorary Auditor En. Mohd. Faizarudin b. Mohd. Noor Jurutera Awam  (+6013) 392 9174
faizarudin@jkr.gov.my
CDPK, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Trustee En. Affizad Herwady b. Ahmad Jurutera Awam (+6017) 245 3645
affizad@jkr.gov.my
CKS, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Trustee En. Ahmad Faiz b. A Raup Jurutera Awam (+6012) 775 2864
faiz@jkr.gov.my
CDPK, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur
Trustee Pn. Ana Salmi bt. Ahmad Salman Jurutera Elektrik Kanan (+6012) 224 1480
anasalmi@jkr.gov.my
CKE, Ibu Pejabat JKR Malaysia, Kuala Lumpur

projkrm

Powered by GroupSpaces · Terms · Privacy Policy · Cookie Use · Create Your Own Group